Svatby

Zvažujete svatební oslavu na netradičním místě a nevíte si rady? Hodláte ji pojmout jako komorní, nebo se chcete obklopit širokou společností Vašeho příbuzenstva a přátel (80 osob na svatební hostinu, 120 osob na raut)? V obou případech je právě náš podnik tou správnou volbou.
Dovolte nám, abychom Vás přivítali ve znovuobnoveném rodinném podniku U Prejzků s tradicí od roku 1892. Máme bohatou praxi v poskytování ubytovacích a stravovacích služeb, proto se na nás můžete bez starostí spolehnout a přenechat nám celkové zajištění Vašeho velkého dne.
Uspořádáme svatbu v prostorách restaurace, nebo v tanečním sále (185 m2) s přímým vchodem do romantické zahrady (zde je možné rovněž uskutečnit samotný obřad). Vytvoříme jídelní a nápojové menu či raut přesně podle Vašich přání a možností.
V případě zájmu můžeme rovněž zajistit i další doprovodné služby: živou hudbu na obřad či hostinu (irská / keltská harfa, klávesy, DJ), fotografa, kameramana, dodavatele květin či dezertů a mnoho dalších.

Stejným způsobem pro Vás připravíme rodinné oslavy, firemní akce (teambuilding, nebo coffeebreak).
Veškerá organizace akcí probíhá v osobní rovině jednání. Těšíme se na Vás…

Služby:
svatby na míru (zajištění obřadu, hostiny, svatebního inventáře a doplňků, aranžmá, programu, doprovodných služeb)
svatební poradenství (organizace akce, harmonogram, menu, subdodavatelé)
coffeebreaky
ubytování v apartmánech
doplňkové služby (grilování v prostorné zahradě, dětské hřiště, trampolína, parkování)

Poptávkový formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.